Salt la informațiile despre produs
7 rămas
Puppets Eldorado - 07133
23,00 lei
Impozite incluse.
Transportul este calculat la momentul efectuării plății.
SKU: 4082700573202
Barcode: 5940597596140
Ridicare disponibilă la Magazin Vixie
Gata, de obicei, în 24 de ore
Descriere produs
50gr/265 ml
100% bumbac
croseta 1,5-1,75
Pret / buc
Specificații produs
| Număr bucăți | 1 |
| Material | Bumbac |
| Lungime | 260 m |
| Grosime | 3 mm |
| Greutate | 50 g |
| Destinat pentru | Crosetare |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Fir textil |
Alte produse din această categorie