Salt la informațiile despre produs
În stoc
Red Heart Detroit - 05689
14,00 lei
Impozite incluse.
Transportul este calculat la momentul efectuării plății.
SKU: 4082700649334
Barcode: 5940597594313
Ridicare disponibilă la Magazin Vixie
Gata, de obicei, în 24 de ore
Descriere produs
Fir tricotat si crosetat Red Heart Detroit
Compozitie 100% Acril
Greutate 100g
Lungime ~266m
Crosete 4-4.5mm.
Pret / buc
Specificații produs
| Număr bucăți | 1 |
| Material | Acril |
| Lungime | 260 m, 266 m |
| Grosime | 4 mm |
| Greutate | 100 g |
| Destinat pentru | Crosetare |
| Culoare | Verde, Verde inchis |
| Tip produs | Fir textil |
Alte produse din această categorie