Kihagyás, és ugrás a termékadatokra
Elérhető összeg: 3
RED HEART DETROIT 00288
14,00 lei
Tartalmazza az adókat.
A fizetéskor kiszámított szállítási költség.
SKU: 4082700658480
Barcode: 5940597594139
Személyesen átvehető itt: Magazin Vixie
Általában 24 órán belül elkészül
Descriere produs
Red Heart Detroit kötő- és horgolófonal 00288
Összetétel 100% akril
Súly 100g
Hossz ~266m
Horgolótű 4-4.5mm.
Ár / db
Specificații produs
| Număr bucăți | 1 |
| Material | Akril |
| Lungime | 260 m, 266 m |
| Instrucțiuni de utilizare | Kézi mosás |
| Grosime | 4 mm |
| Greutate | 100 g |
| Finisaj | Fényes |
| Destinat pentru | horgolt |
| Culoare | Világos bézs, Vajszín |
| Compoziție material | 100% akril |
| Caracteristici cheie | antiallergén |
| Tip produs | Textilfonal |
További termékek ebben a kategóriában