Kihagyás, és ugrás a termékadatokra
Készleten
Red Heart Detroit - 05689
14,00 lei
Tartalmazza az adókat.
A fizetéskor kiszámított szállítási költség.
SKU: 4082700649334
Barcode: 5940597594313
Személyesen átvehető itt: Magazin Vixie
Általában 24 órán belül elkészül
Descriere produs
Red Heart Detroit kötő- és horgolófonal
Összetétel 100% akril
Súly 100g
Hossz ~266m
Horgolótű 4-4.5mm.
Ár / db
Specificații produs
| Număr bucăți | 1 |
| Material | Akril |
| Lungime | 260 m, 266 m |
| Grosime | 4 mm |
| Greutate | 100 g |
| Destinat pentru | horgolt |
| Culoare | Zöld, Sötétzöld |
| Tip produs | Textilfonal |
További termékek ebben a kategóriában